Organizator:

Aktualności

18-10-23 Trzy dni w strefie aktywności

Poznań Run Expo to nie tylko ekspozycja, ale też miejsce dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić weekend. Przez trzy dni działać tam będzie strefa aktywności przygotowana przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi i partnerami.

Zobacz więcej

16-10-23 Mistrzostwa Polski w maratonie. Czy Poznań sięgnie po rekord?

Na starcie 22. Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza stanie ok. 5 tys. zawodników z zawodniczek. Na kilka dni przed startem na liście było 4740 nazwisk. Wydarzenie zyskało niedawno rangę mistrzostw Polski w maratonie.

Zobacz więcej

16-10-23 Rywalizacja, edukacja i sportowe zakupy na Poznań Run Expo

Czy Poznań Maraton okaże się rekordowy? Tego dowiemy się w niedzielę, 22 października. Z kolei od 20 do 22 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich potrwa Poznań Run Expo. To tam można zaopatrzyć się w buty, sprzęt oraz inne sportowe akcesoria, a także zdobyć wiedzę, doskonale się bawić i...

Zobacz więcej

13-10-23 Niezwykłe spotkanie ze sportem bez barier

Pierwsze ćwiczenia szermiercze – na nogach i na wózku! – pierwsze trafienie floretem, pierwsza szermiercza walka, a to wszystko w towarzystwie mistrzów paraolimpijskich. Pierwszego dnia Poznań Run Expo zapowiada się niezwykłe spotkanie edukacyjne dla uczniów. Jednak uczestniczyć może w nim każdy, bo...

Zobacz więcej

09-10-23 Tu zrobisz biegowe zakupy

Poznań Run Expo to idealne miejsce, by zrobić sportowe zakupy. W jednym miejscu spotkasz wystawców oferujących towary i usługi dla miłośniczek i miłośników biegów i zdrowego trybu życia. Stoiska wystawców zostaną zlokalizowane tuż przy biurze zawodów, a wstęp na nie jest wolny dla wszystkich.

Zobacz więcej