Organizator:

Aktualności

18-04-23 Moc atrakcji na pikniku rodzinnym na Cytadeli

W Dniu Ziemi, 22 kwietnia na poznańskiej Cytadeli rusza akcja „Poznań w formie”. Cykl prozdrowotnych, proekologicznych i międzypokoleniowych pikników poruszających tematykę zdrowego życia w mieście.

Zobacz więcej

18-04-23 Informacja dla wystawców

Firmy wyłudzające dane i opłaty za wpisy do niewiarygodnych katalogów targowych znów aktywne.

Zobacz więcej

16-04-23 Eksplozja sportowych emocji. Podsumowujemy Poznań Run Expo

Strefa aktywności wypełniona całymi rodzinami, pękające w szwach stoiska kilkudziesięciu wystawców oraz tłumy uczestniczek i uczestników 15. Poznań Półmaraton – tak w jednym zdaniu można podsumować Poznań Run Expo. Przez trzy dni, 14–16 kwietnia, wydarzenie odwiedziło ponad 28 tysięcy osób. Kulminacja...

Zobacz więcej

12-04-23 Mistrzowie olimpijscy, świata i Europy na targach. Spotkasz ich już w piątek

„Lekcja WF-u z Mistrzami” to tylko hasło mające zachęcić do udziału w niej najmłodszych. Piątkową rozgrzewkę podczas Poznań Run Expo poprowadzą utytułowani sportowcy, mistrzynie i mistrzowie olimpijscy, najlepsi zawodnicy mistrzostw świata i Europy.

Zobacz więcej

11-04-23 Rekordzistka Polski na scenie Poznań Run Expo

„W Poznaniu można biegać szybko, trzeba biegać szybko, i warto biegać szybko, żeby bić swoje rekordy życiowe” – mówiła podczas konferencji prasowej rekordzistka Polski w półmaratonie. Ją i innych utytułowanych biegaczy i biegaczki będzie można spotkać na scenie, podczas Poznań Run Expo.

Zobacz więcej