Organizator:

Aktualności

15-05-24 Poznań Five znów przy półmaratonie. Zapisy ruszyły

3,2,1… FIVE! Ruszyły zapisy na bieg na dystansie 5 kilometrów, który 13 października będzie towarzyszył 23. Poznań Maratonowi im. Macieja Frankiewicza. Uczestnicy Poznań Five wystartują chwilę po maratończykach i zakończą swoje zmagania na Placu Marka na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz więcej

14-04-24 Trzy dni rywalizacji, radości i zabawy. Takie było wiosenne Poznań Run Expo

Wiosenne Poznań Run Expo przyciągnęło nie tylko biegaczy, ale też miłośników wielu innych aktywności sportowych i rodziny. Wydarzenie odbyło się 12-14 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i towarzyszyło 16. PKO Poznań Półmaratonowi. Bieg wygrali reprezentanci Etiopii.

Zobacz więcej

08-04-24 Poznański półmaraton zbliża się do frekwencyjnego rekordu

Ponad 10 tys. zawodniczek i zawodników stawi się na starcie 16. PKO Poznań Półmaraton, który w niedzielę, 14 kwietnia zostanie rozegrany na ulicach miasta. Towarzyszyć mu będzie trzydniowe Poznań Run Expo. W poniedziałek, 8 kwietnia odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca te wydarzenia.

Zobacz więcej

02-04-24 Nie tylko półmaraton. Sportowe aktywności dla całych rodzin

Poznań Run Expo ponownie otworzy swoje podwoje nie tylko przed biegaczami i biegaczkami. Tegoroczna, wiosenna edycja odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia, zgromadzi entuzjastów wielu innych sportowych aktywności oraz całe rodziny. Nie zabraknie oczywiście bogatej ekspozycji obuwia, odzieży i biegowych...

Zobacz więcej

08-04-24 Od blind futbolu do sprzętów wojskowych. POSiR zaprasza do swojej strefy

W najbliższy weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich Poznań Run Expo, ale także strefa aktywności zorganizowana przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Będzie działała przede wszystkim w sobotę i niedzielę. Co w niej znajdziemy?

Zobacz więcej