Organizator:

Aktualności

06-10-22 Rekordowy maraton, w który niewielu wierzyło

Poznański maraton zbliża się wielkimi krokami. Wraz Poznań Run Expo pozostaje jedną z najlepiej zorganizowanych imprez biegowych w Polsce. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w czwartek, 6 października w siedzibie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji,  mówili o tym przedstawiciele organizatorów...

Zobacz więcej

05-10-22 Trzydniowe święto biegaczek i biegaczy. Poznań Run Expo znów towarzyszy maratonowi!

Już niedługo biegaczki i biegacze ponownie opanują ulice stolicy Wielkopolski. Po trzech latach odbędzie się 21. Poznań Maraton. A już w piątek, 14 października, na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpocznie się Poznań Run Expo. Miłośniczki i miłośnicy sportu zaopatrzą się tam w sprzęt i akcesoria...

Zobacz więcej

03-10-22 Historia na tegorocznym medalu maratonu

Dla wielu biegaczek i biegaczy pamiątkowy medal jest bardzo ważną pamiątką. Przypomina o wysiłku włożonym w przygotowania i sam bieg. W tym roku zawiera historyczny akcent.

Zobacz więcej

01-07-22 Znamy trasę tegorocznego poznańskiego maratonu

Nadszedł długo wyczekiwany moment. Po trzech latach przerwy rywalizacja na królewskim dystansie wraca do stolicy Wielkopolski. Dziś ogłaszamy trasę 21. Poznań Maratonu, im. Macieja Frankiewicza, który odbędzie się 16 października 2022. Będzie to także ostatni dzień Poznań Run Expo.

Zobacz więcej

30-05-22 Sto lat targów w Poznaniu - finał obchodów jubileuszu

27 maja 2022 r. w Sali Ziemi w Poznań Congress Center odbył się finał obchodów jubileuszu 100-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zobacz więcej