Organizator:

Konkurs dla zawodników i zwiedzających. HOKA podczas Poznań Run Expo i poznańskiego maratonu

Podziel się

Marka motywuje i zachęca zawodniczki, zawodników i kibiców do pobijania własnych rekordów! Podczas trzydniowego Poznań Run Expo na zwiedzających czeka biegowo-wiedzowe wyzwanie z nagrodami.

Już w ten weekend zwiedzający Poznań Run Expo, w tym uczestnicy 21. Poznań Maraton, będą mogli odwiedzić strefę marki HOKA, która przygotowała na tę okazję atrakcje motywujące biegaczy do zdobywania swoich najlepszych wyników. W konkursach mogą wziąć udział także kibice.

Wydarzenia sportowe takie jak maraton i towarzyszące im ekspozycje, to świetne miejsce nie tylko do poczucia atmosfery biegów ulicznych, ale też sprawdzenia swoich możliwości.

Pokonaj siebie – odbierz vouchery

Poznań Run Expo to wydarzenie trwające aż trzy dni, zrzeszające biegaczy z całej Polski (i nie tylko), którzy przyjechali do Poznania, by przebiec trasę 42.195 km, sprawdzić swoje siły i pokonać swoje życiówki. Na tych ostatnich czekają dodatkowe bonusy.

Podczas targów towarzyszących maratonowi będzie można odwiedzić strefę marki HOKA, która rzuca zawodnikom wyzwanie i zaprasza ich do specjalnego konkursu. „Fly Poznań Fly” polega na ukończeniu 21. Poznań Maraton z czasem krótszym niż w poprzednim biegu, ale z jak największym progresem pomiędzy wynikami.

Konkurs jest skierowany do wszystkich zawodniczek i zawodników, którzy brali udział w maratonach organizowanych w Polsce w latach 2019–2021 (lista wyników musi być dostępna online) i chcą poprawić w tym roku swój wynik. Szansę na zwycięstwo mają wszyscy, niezależnie od tego, na którym miejscem ukończą wyścig.

HOKA wyłoni trzy osoby, które poczynią największy progres w porównaniu ze swoją dotychczasową życiówką. Otrzymają one vouchery o wartości: 2000 zł, 1000 zł i 500 zł do wykorzystania na produkty m.in. marki HOKA.

Biegniesz, odpowiadasz, wygrywasz

Kolejną atrakcją przygotowaną na stoisku HOKA podczas Poznań Run Expo będzie HOKA Challenge. Śmiałkowie, którzy podejmą się wyzwania, będą zmagać się z pytaniami z jednej z wylosowanych kategorii. Odpowiedzi muszą jednak udzielić podczas jednominutowego biegu na bieżni! Każde prawidłowa odpowiedź na pytanie to dodatkowe 20 m do całościowego wyniku.

Tutaj liczy się wiedza, spryt, odpowiednia strategia, ale i dystans jaki udało się przebiec zawodnikowi podczas biegu.  Każdego dnia wygrywa jedna zawodniczka i jeden zawodnik. Nagrodą są wybrane buty marki HOKA! To konkurencja z pewnością dla osób lubiących rywalizację i zaciętą walkę. Szykujcie się na emocje!

 

Dodatkowych informacji udziela: Aleksandra Marchewka, Marketing i PR Specialist,

tel. 882 764 840, e-mail: aleksandra.marchewka@ravenco.eu

________________________

O producencie

HOKA One One jest producentem specjalistycznych butów biegowych, popularnych zwłaszcza w kręgu biegaczy długodystansowych. W ich gronie stanowi ona jedną z najszybciej rosnących sprzedażowo marek na świecie. Ceniona jest jednak również wśród amatorów, dopiero zaczynających swoją przygodę z bieganiem. Znakiem charakterystycznym obuwia jest nietypowa budowa, związana z zastosowaniem niezwykle grubej, piankowej podeszwy, co przekłada się na maksymalny stopień amortyzacji.

Inne, typowe dla HOKA One One cechy to łódkowaty kształt, niskie osadzenie stopy w ramie buta, minimalna waga oraz bogata kolorystyka. Brand powstał we Francji w 2009 r. i od tego czasu sukcesywnie podbija kolejne rynki. Z sezonu na sezon producent udoskonala najbardziej popularne modele, jak również wprowadza nowe propozycje. Kluczowe modele stanowią trailowy Speedgoat 5 (dostępny również w wersji GTX), miejski Clifton 8 oraz łączący cechy obu z nich Challenger ATR 6. Od wiosny 2016 r. HOKA One One dostępna jest w Polsce, a jej wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest krakowska firma RAVEN.

Więcej informacji na www.hokaoneone.eu

 #HokaOneOne #FlyHumanFly #HokaRunnersPoland