Organizator:

LOCO wraca na Poznań Run Expo

Podziel się

Znacie to uczucie, gdy patrzycie na sportowe ubrania, które najpierw przyciągają wasz wzrok? Podchodzicie do nich, przyglądacie się im z bliska, dotykacie, sprawdzacie materiał, a potem przymierzacie i czujecie się w nich świetnie? Już niedługo taka szansa znów w Poznaniu, podczas Poznań Run Expo. Tam z pojawi kolekcja LOCO!

W ostatnich latach kupowanie ubrań stało się prostsze niż kiedykolwiek. Wchodzimy na stronę, sprawdzamy rozmiar, klikamy, płacimy i czekamy na kuriera z przesyłką. Gdy zamówienie dotrze –  przymierzamy i sprawdzamy, jak czujemy się stroju. Takie rozwiązanie ma swoje niewątpliwe zalety, ale czasami warto wrócić do „tradycyjnej” metody zakupów. Powodów jest co najmniej kilka.

Dlaczego warto odwiedzić stoisko LOCO podczas Poznań Run Expo?

„Jak często macie okazję, by spotkać się w gronie ludzi z pasją do sportu i biegania, porozmawiać, pośmiać się i przy okazji przymierzyć ciuchy? Takich możliwości mamy coraz mniej. I właśnie dlatego (tym bardziej!) zapraszamy was do Poznania!” – piszą przedstawicielki LOCO.  „Od 14 do 16 kwietnia będziemy z LOCO na Poznań Run Expo. To wydarzenie towarzyszy poznańskiemu półmaratonowi. Przez trzy dni spotykają się na nim prawdziwe pasjonatki i pasjonaci sportu, ale nie tylko” – dodają.

Impreza rozpoczyna się w piątek, gdy pierwsze biegaczki i biegacze odbierają swoje pakiety startowe do poznańskiego biegu. Wydarzenie jest bezpłatne, więc każdy może w nim uczestniczyć. Byłyśmy tam przed rokiem – spotykałyśmy całe rodziny! Dzieciaki uczestniczyły w biegach, doskonale bawiły się na strefach aktywności, a dorośli mieli okazję posłuchać świetnych rozmów z biegaczkami i biegaczami.

„Z tego, co słyszymy, w tym roku organizatorzy szykują jeszcze więcej atrakcji (w część z nich trochę się angażujemy, więc… stay tuned)! Szczegółów nie mogli nam zdradzić, ale już teraz warto śledzić ich stronę www.runexpo.pl” – dodają. – My jesteśmy pewne, że 14-16 kwietnia Międzynarodowe Targi Poznańskie zmienią się w miejsce, w którym można fantastycznie spędzić czas na sportowo, a przy okazji (znów będziemy nieskromne) wpaść na nasze stoisko. Gwarantujemy: będzie kolorowo!” – zapewniają.