Organizator:

Od blind futbolu do sprzętów wojskowych. POSiR zaprasza do swojej strefy

Podziel się

W najbliższy weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich Poznań Run Expo, ale także strefa aktywności zorganizowana przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Będzie działała przede wszystkim w sobotę i niedzielę. Co w niej znajdziemy?

Fundacja Pho3nix razem z POSiR-em zaprosi na biegi dla dzieci (w sobotę), a w sobotę i niedzielę także do jazdy na BMX i innych aktywności. Akademia Judo poprowadzi pokazy podstaw tej sztuki walki.

Warta Poznań zaprezentuje stoisko z gadżetami, atrakcje związane z sekcją blind futbolu, czyli prowadzenia piłki w ciemnych goglach, atrakcje ekologiczne dla dzieci. Klub zaprosił do współpracy Fundację Labrador z psami-przewodnikami. Atrakcje zręcznościowe i prezenty przygotował też Lech Poznań.

Na stoisku Bemo Motors będzie można z bliska zobaczyć samochody z zegarami używanymi w biegach ulicznych.

Spory zestaw atrakcji dla dzieci i dorosłych przygotowała Veolia. Na dzieci czeka rysowanie, malowanie i malowanie twarzy. Na wszystkich quiz wiedzy o oszczędzaniu ciepła w przestrzeni domowej związanej z kampanią „Jeden stopień mniej znaczy więcej”, refleksomierz, interaktywne urządzenia i fotobudka360.
Żabka pokaże mobline punkty sprzedaży.

Nie zabraknie też Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych. Ich przedstawiciele pokażą wojskowe pojazdy opancerzone i inne wyposażenie wojskowe.

Sporo atrakcji czeka też w strefie Poznań Run Expo. Tam m.in. ścianka wspinaczkowa, pokazy szermierki, lacrosse, konkursy koszykarskie oraz ekspozycja obuwia, odzieży i biegowych gadżetów.