Organizator:

Rusza sprzedaż stoisk na Poznań Run Expo. Warto się śpieszyć

Podziel się

Kilka stref aktywności sportowych i okołosportowych, stoiska zlokalizowane jeszcze bliżej biura zawodów – to najważniejsze zmiany w wiosennej edycji Poznań Run Expo 2023. Właśnie ruszyła sprzedaż miejsc dla wystawców.

W trzeci weekend kwietnia Poznań znów będzie należał do biegaczek i biegaczy. 15. PKO Poznań Półmaraton to wydarzenie, które na stałe wpisało się w biegowy kalendarz. Start i meta (to już niemal tradycja) zlokalizowane zostaną na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Od 14 do 16 kwietnia potrwa tam Poznań Run Expo.

Zadbaj od dobre miejsce

Do tej pory stoiska wystawców lokalizowane w pawilonie nr 3, obok biura zawodów. Od najbliższej edycji wystawcy mogą zakupić miejsce naprzeciw biura. Takie rozwiązanie daje jeszcze lepszy kontakt z zawodniczkami i zawodnikami półmaratonu i możliwość zaprezentowania swojej oferty.

Sprzedaż stoisk właśnie ruszyła. Warto się śpieszyć, by wybrać dla siebie najbardziej optymalne, umiejscowione na przykład naprzeciw miejsca, w których wydawane są numery i pakiety startowe lub biura zawodów biegów dziecięcych.

Program wydarzeń

Wiosenne edycje Poznań Run Expo oferuje też program wydarzeń. Publiczność i zawodnicy półmaratonu słuchają opowieści gości, ale też poszukują wskazówek ekspertów reprezentujących firmy oferujący swoje produktu i usługi. Dla wystawców to dodatkowa, efektywna forma promocji, pozwalająca na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z klientami.

Dzięki zacieśnieniu współpracy z Poznańskimi Ośrodkami Sportu i Rekreacji oraz zaproszonymi partnerami, organizatorzy Poznań Run Expo przygotowują kilka stref aktywności. Kolejne szczegóły będą systematycznie pojawiały się na stronie runexpo.pl i mediach społecznościowych wydarzenia.

Zapytaj o ofertę