Organizator:

Tu zrobisz biegowe zakupy

Podziel się

Poznań Run Expo to idealne miejsce, by zrobić sportowe zakupy. W jednym miejscu spotkasz wystawców oferujących towary i usługi dla miłośniczek i miłośników biegów i zdrowego trybu życia. Stoiska wystawców zostaną zlokalizowane tuż przy biurze zawodów, a wstęp na nie jest wolny dla wszystkich.

Profesjonalne buty, sportowa odzież, akcesoria, odżywki, suplementy – jednym słowem można kupić tu wszystko, czego do biegania potrzebują maratończycy i aspirujący biegacze i biegaczki. Co jednak istotne, wstęp na Poznań Run Expo jest wolny dla wszystkich. 

Odzież, akcesoria i wiele więcej

Francusko-amerykańska firma Hoka mocno rozgościła się już na polskim rynku. Poznań Run Expo to miejsce, w którym Hoka pojawia się od kilku edycji. Nie zabraknie jej również podczas jesiennej edycji.

Pojawi się także Asics – uznana marka, która pomaga osiągnąć lepsze wyniki dzięki produktom dostępnym w oficjalnym sklepie internetowym. Proponuje też darmową wysyłka najnowszych, wysokiej jakości butów do biegania, odzieży.

TriSolution dostarcza klientom produkty (m.in. buty, akcesoria do biegania) wiodących światowych firm, u których innowacyjne rozwiązania oraz skierowane w przyszłość pomysły definiują filozofię marki.

Decathlon to z kolei miejsce jednoczące pasjonatów sportu wokół jednego celu – w zrównoważony sposób czynić przyjemność i korzyści płynące z uprawiania sportu dostępnym dla wielu. O pewnego czasu Decathlon mocno stawia na produkty dla biegaczek i biegaczy.

Swoje stoisko będzie miała także firma Plusport Poznań, także proponująca odzież i akcesoria.

Na stoisku 4Action będzie można z kolei kupić suplementy diety, a w sklepie internetowym także kaski i akcesoria dla rowerzystów.

IDC Trade specjalizuje się w dystrybucji produktów dla biegaczy, kolarzy, pływaków i triathlonistów. W ofercie tego wystawcy można znaleźć pełną gamę sprzętu – odzieży i obuwia biegowego, pianek i strojów triathlonowych, suplementów, a także akcesoriów. Jest też oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem 18 marek.

Dzięki tristyle.pl goście targów będą mogli zapoznać się z ofertą strojów dla biegaczy, triatlonistów, pływaków, kolarzy, a także suplementów diety.

Kolejny wystawca, czyli firma Orbico Style, jest dystrybutorem produktów wielu marek, w tym produktów dla biegaczy. Podczas tegorocznego Poznań Run Expo dostępne będą produkty marki Saucony.

SAT od 1990 r. nieustająco kreuje rynek sprzętu i mody sportowej w Polsce. Jako dystrybutor stara się starannie wybierać marki po to, by stworzyć jak najlepszą ofertę dla naszych klientów. Na Poznań Run Expo zaprezentuje te szczególnie bliskie biegaczom i biegaczkom.

Radello Sport to z kolei wystawca oferujący przede wszystkim napoje i przekąski dla sportowców oraz amatorów biegania. Można je będzie znaleźć na stoisku, a na co dzień w sieci sklepów.

Maratońskie „zwiedzanie”

Run Travel stara się pokazać, że oprócz wypoczynku, urlop można spędzić aktywnie, realizując programy „biegaj i zwiedzaj”. Proponuje też ofertę zimową „aktywna zima”, w której gwarantuje szkolenia narciarskie i snowboardowe pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów.

Uczestnicy i uczestniczki poznańskiego maratonu mogą powoli planować sobie wiosenne, przyszłoroczne starty maratońskie. Pomogą w tym m.in. przedstawiciele DOZ Maraton Łódź.

Stoiska wystawców jesiennej edycji Poznań Run Expo zostaną zlokalizowane tuż przy biurze zawodów.