Organizator:

Zabawa i edukacja z Fundacją Multisport

Podziel się

Propagowanie zdrowego stylu życia i promocja programów edukacyjno-sportowych. W sobotę, 15 października do grona wystawców Poznań Run Expo dołączy Fundacja Multisport.

W sobotę na Poznań Run Expo Fundacja Multisport zaprosi do zabawy i poszerzania sportowych horyzontów.

„Refleksomierz” będzie prawdziwym sprawdzianem szybkości reakcji. W sporcie ważna jest także koordynacja ruchów. Tę można będzie sprawdzić podczas specjalnego ćwiczenia z piłkami. Na zwiedzających czeka też konkurs rzutów osobistych do kosza. Do tego dojdą gry i zabawy na orientację i percepcję z Blazepod.

Na zwiedzających czeka też dawka wiedzy. Fundacja Multisport realizuje programy edukacyjne. Jednym z nich jest „Pełni Sportu”, który promuje sport osób z niepełnosprawnością.

Gimnastyka korekcyjna może niekoniecznie dobrze kojarzyć się z czasami szkolnymi. To specyficzna forma ćwiczeń, w których ruch został w pewnej mierze podporządkowany celom terapeutycznym. Program Multisportowych zajęć z elementami gimnastyki korekcyjnej to po prostu połączenie przyjemnego z pożytecznym. Podobnie zresztą jak program „Aktywne Szkoły MultiSport”, o którym również opowiedzą przedstawiciele fundacji.

Co, gdzie, kiedy