Organizator:

Zmiana daty maratonu i Poznań Run Expo

Podziel się

W ślad za ogłoszeniem daty wyborów, organizatorzy poznańskiego maratonu zmienili datę biegu. Tym samym zmienia się także data Poznań Run Expo.

Ogłoszono datę wyborów parlamentarnych. Wybór padł na niedzielę, 15 października. Organizatorzy 22. Poznań Maraton podjęli niełatwą decyzję o przełożeniu wydarzenia o tydzień. Bieg zostanie rozegrany 22 października.

„Mamy świadomość, że wielu z Was poczyniło już plany związane z pierwotną datą biegu, lecz wierzymy, że na starcie naszego biegu zobaczymy się w komplecie. Szykujcie formę na jesień i do zobaczenia w stolicy Wielkopolski!” – napisali w komunikacie.

Do 4 października, zapisani zawodnicy i zawodniczki mogą bezpłatnie przepisywać swój pakiet startowy na inną osobę. Do końca wakacji opłata startowa wynosi 200 złotych. Od pierwszego września wzrośnie o 20 złotych.

W ślad za decyzją organizatorów biegu, poszła też decyzja organizatorów Poznań Run Expo. To wydarzenie ściśle związane z poznańskimi biegami. 

Na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zapraszamy w dniach 20-22 października. Spotykamy się od piątku, bawimy się doskonale, a w niedzielę biegniemy lub kibicujemy.

Do zobaczenia nie tylko na trasie!