Organizator:

O targach

Podziel się

Poznań Run Expo to wydarzenie dla biegaczy, tych których chcą rozpocząć biegową przygodę oraz wszystkich miłośników aktywności fizycznej.

Poznań Run Expo skupia się przede wszystkim na potrzebach początkujących i profesjonalnych biegaczy i biegaczek. W ekspozycji nie brakuje odzieży, obuwia i akcesoriów dla miłośników innych sportowych dyscyplin.

SPORTOWE ZAKUPY

Ekspozycja Poznań Run Expo pozwala zapoznać się z najnowszymi kolekcjami odzieży, obuwia dla sportowców, w szczególności dla poczatkujących i wytrawnych biegaczy. Wystawcy oferują także szeroką gamę suplementów sprzętu i akcesoriów, odżywek, a także książek poświęcone tematyce biegania i zdrowego odżywiania.

 

 

SPORTOWY DUCH

Poznań Run Expo ma też propagować aktywność fizyczną. Z tą myślą przygotowywane są wszystkie wydarzenia towarzyszące ekspozycji, w tym spotkania ze sportowcami, trenerami, ekspertami z zakresu dietetyki.

Gościliśmy wybitnych sportowców, m.in. Otylię Jędrzejczak, Oktawię Nowacką, Julię Michalską, Justynę Święty-Ersetic, Natalię Madaj-Smolińską, Michała Jelińskiego, Alicję Tchórz, Iwonę Guzowską, Sofia Ennaoui i wiele innych sportowych osobowości.

 

SPORTOWA RYWALIZACJA

Poznańskie imprezy biegowe należą do Korony Polskich Półmaratonów i Maratonów. Są więc jednymi z ważniejszych w naszym kraju i co roku przyciągają kilkanaście tysięcy biegaczy. Uczestnicy tych biegów odbierają pakiety w pawilonie w bezpośrednim sąsiedztwie ekspozycji targowej. Meta obu biegów zlokalizowana jest na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.