Organizator:

Pasieka Miód Jana

10:00 - 20:00
MTP, Pawilon 3
Pasieka Miód Jana to eksperci w zakresie życia pszczół i produkcji pysznego miodu. Czekać tu na Was będzie wiele materiałów edukacyjnych dotyczących budowy i działania ula, życia pszczół oraz ich relacji z człowiekiem. Nie zabraknie też pysznego miodu!

Ergometry wioślarskie z WZTW

10:00 - 20:00
MTP, pawilon 3
Wielkopolski Związek Towarzystw Wioślarskich zapewni ergometry wioślarskie. to coś, co lubią wszyscy – trening wioślarski na ergometrach pod okiem trenera, a także rywalizacja w parach. to jak? ile metrów jesteście w stanie przepłynąć w minutę?

Decathlon: Analiza techniki biegu

10:00 - 20:00
MTP, Pawilon 3
Decathlon zaprasza na swoje stoisko osoby w każdym wieku na analizę techniki biegu z wykorzystaniem kamery oraz bieżni mechanicznej. Dodatkowo każdy śmiałek będzie miał okazję sprawdzić się na bieżni z tempem aktualnego rekordu Polski w półmaratonie.

Lekcja WF-U z Mistrzami i strefa Fundacji MultiSport

10:00 - 20:00
MTP, Pawilon 3
Lekcja WF-U z Mistrzami organizowana przez Fundację MultiSport, rozpocznie się w piąte, o godz. 10:30 i potrwa 1,5 godziny. Będzie to idealna okazja, by wśród rówieśników sprawdzić się w specjalnie przygotowanym obwodzie stacyjnym z szeroką gamą konkurencji. Kilkaset dzieci weźmie udział w ćwiczeniach pod opieką trenerów, a rozgrzewkę poprowadzą zdobywcy wielu tytułów mistrzowskich- lekkoatleta Marek Plawgo, wioślarze - Natalia Madaj-Smolińska i Michał Jeliński oraz pływak Kacper Majchrzak.

Jak stać na palcach? Tajniki i pokaz baletu | Szkoła Baletowa

12:00 - 15:00
MTP, Pawilon 3
Szkoła baletowa zachęci nie tylko dziewczynki do wgłębienia się w tajniki stania na palcach podczas ćwiczeń przy drążku, ale także zaprezentuje olśniewający pokaz baletu w wykonaniu podopiecznych szkoły.

Teqball z Wartą Poznań

14:00 - 20:00
MTP, pawilon 3
Warta Poznań przygotuje specjalny stół do Teqballa, w którego nieczęsto mamy okazję zagrać – tenis stołowy, ale z użyciem nóg? Czemu nie! Trener chętnie pokaże jak zacząć przygodę z tym ciekawym sportem.

Prelekcja: Jak skutecznie przygotować się do biegu na dystansie półmaratonu?

17:00 - 18:00
MTP, Pawilon 3 | SCENA
Prelegent: Łukasz Nowak, Adidas Runners Poznań, olimpijczyk

Prezentacja trasy 15. Poznań Półmaraton

18:00 - 18:15
MTP, Pawilon 3 | SCENA
Prezenter: Łukasz Nowak, Adidas Runners Club

Dobór prawidłowego sprzętu do biegania

19:00 - 19:45
MTP, Pawilon 3 | SCENA
Adrian Żakowski - trener biegania, zawodnik z rekordem życiowym 2:27 w maratonie, animator imprez biegowych Jakub Konieczny - ekspert Decathlon w zakresie produktów do biegania, fizjoterapeuta i zawodnik biegów trail