Organizator:

Trzy dni w strefie aktywności

Podziel się

Poznań Run Expo to nie tylko ekspozycja, ale też miejsce dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić weekend. Przez trzy dni działać tam będzie strefa aktywności przygotowana przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi i partnerami.

 

W pawilonie nr 3 i 3A, oprócz stoisk wystawców, czekać będą miłośniczki i miłośnicy sportów wszelakich. Zapewnią sporo atrakcji dla młodszych i starszych fanek i fanów aktywnego trybu życia.

W piątek, 20 października Fundacja Multisport poprowadzi spotkanie z mistrzem paraolimpijskim. Ta lekcja zostanie połączona z treningami i edukacją.

Na scenie czekać będą też prelekcje, a w pawilonie przedstawiciele Lecha Poznań oraz Savage Ultimate (drużyny frisbee), a także Night Runners oraz organizatorzy Kids Run.

Jeszcze więcej ma dziać się w sobotę, 21 października. Do stref dołączą pasjonaci pickleballa – sportu, który w USA zyskał ogromną popularność – oraz drugiego z piłkarskich klubów, czyli Warty Poznań.

Można będzie też pograć w golfa, zawalczyć w judo i uczestniczyć w zabawach biegowych. Swoją strefę zapowiedziała także Fundacja Phoenix – partner biegów dziecięcych.

Niedziela to tradycyjnie czas dla biegaczek i biegaczy. Mimo to, osoby czekające na zwycięzców i zwyciężczynie także mogą pograć w golfa, pickleball i skorzystać z porad dietetyka na stoisku City Diet.